Close

NOMINOVANÉ FILMY 17. MFOF Skupiny ČEZ

Mezinárodní porota vybrala mezi nominované filmy na ceny 17. ročníku MFOF následující filmy:

Kategorie A:

387 dnů na cestě (Czech Republic), 8000+ (Germany) , Lyžař proti dronu/Skiers vs. Drone (Canada) , Vyšší pravdy/Higher truths (Canada), Šněrovací mosty/Shoestring Bridges (USA), Na kole a B.A.S.E. jumpem/ B’hike&base jump (France)

Kategorie B:

Jejich příběh/This is HERstory (Macedonia), Cesta snů/Dream Route (Italy), Dobrá lajna (Czech Republic), V objatí obra (Slovakia), V zóně s Adamem Ondrou/In the Zone (Germany), Mbuzi Dume -silný kozel/Mbuzi Dume – String Goat (Germany), Osm vrcholů/Eight Summits (USA), Vrcholová príťažlivosť (Slovakia)

Kategorie C:

Nomádi/Nomads (GB), Ohromná cesta/Great Route (Germany), Canyoning Ticino (Czech Republic), Iniciace 2.0 (Czech Republic)

Kategorie D:

Tieň jaguara/Spirit of jaguar (Slovakia), Cesta jako žádná ze sta (Czech Republic), Řeka/River (Italy), Matsés (Czech Republic), Sen o Myanmaru/A Dream of Myanmar (Germany), Fuego (France), Strážci přírody/Wildlife Guards (Czech Republic), Poslední lovci v Grónsku/The Last Ice Hunters (Slovenia)

Slavnostní vyhlášení oceněných filmů a předání cen se uskuteční 30. 11. od 18 hodin ve velkém sále Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí 1. Večer s kulturním programem bude moderovat Pavel Anděl, zúčastní se jej řada významných osobností ze světa sportu a kultury, a po jeho zakončení se pozvaní hosté budou moci více pobavit na rautu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *