Program 2015 | Mezinárodní festival outdoorových filmů



mapa stránek



Úvod| Festival| Přihlásit film| Partneři| Porota| Podpora 2016| Ozvěny| TV NOE| Archiv|
1. ročník 2003   ▶ 2. ročník 2004   ▶ 3. ročník 2005   ▶ 4. ročník 2006   ▶ 5. ročník 2007   ▶ 6. ročník 2008   ▶ 7. ročník 2009   ▶ 8. ročník 2010   ▶ 9. ročník 2011   ▶ 10. ročník 2012   ▶ 11. ročník 2013   ▶ 12. ročník 2014   ▶ 13.ročník 2015   ▶






Program festivalu 2016



Ostrava  
(22. 9. 2016 - 16. 10. 2016)
Komorní klub KZOJ, Ostrava (22. 9.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 22. 9. - 18:00
- Ostrava - Komorní klub KZOJ, Ostrava

Beseda Jiří Kráčalík - Kouzlo Svanetie - Gruzie - Komponovaný pořad (film, foto, hudba, slovo) představí úchvatnou scenérií jižního Kavkazu, včetně zajímavostí o známých horách, jako například Ušba (4710m) nebo Šchara (5193m). Na programu budou také obrazové a slovní výlety do tamních kouzelných středověkých vesnic.

Dům knihy Knihcentrum (3. 10. - 6. 10.) zobrazit program ▼
Pondělí 3. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům knihy Knihcentrum

Výstava Pavel Ševčík - Antarktida - nejvzdálenější kompas Ćeské republiky - Versniáž výstavy. Součástí akce bude beseda s Pavlem Ševčíkem. Účastníci obdrží slevu - bonus 1+1 na Slavnostní zahájení MFOF 7. 10. 2016 v DKMO. (bude aktualizováno)

Úterý 4. 10. - 18:00
- Ostrava - Dům knihy Knihcentrum

Beseda Leopold Sulovský - Grónsko - Leopold Sulovský povypráví o Expedici Grónsko 2014, která zdolala hory Ketil Pyramide a hlavně Ulamertorsuaq cestou Moby Dick. Ulamertorsuaq je hora na jihu Grónska, která díky své těžce přístupné západní stěně má značný význam mezi alpinisty. Obě hory se vyznačují až 1000 metrů vysokou žulovou stěnou.

Čtvrtek 6. 10. - 18:00
- Ostrava - Dům knihy Knihcentrum

Beseda Jiří Kráčalík - 2700 kilometrů Thajskem - Komponovaný pořad (film, foto, hudba, slovo), během kterého navštívíte nejen pralesy s pijavicemi a buddhistické chrámy v Bangkoku. Zároveň se dozvíte pozoruhodnosti o životě domorodců.

Dům kultury města Ostravy - vestibul (5. 10.) zobrazit program ▼
Středa 5. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - vestibul

Výstava Kamil Übelauer - Lofoty - Norsko. Kamil Übelauer se do země, která jej několik let přitahovala jako magnet, vypravil v září roku 2013. Dvoutýdenní výprava osmi fotografů měla původně za cíl navštívit několik vytipovaných míst napříč celou zemí, okolnosti je však zavedly rovnou za polární kruh na malebné Lofoty. Sladkou tečkou pak pro výpravu byla vysněná polární záře, která zkrášlila oblohu během předposlední noci. Vernisáž se uskuteční 7. 10. v 17 hodin. Výstava potrvá do 30. 10. 2016.

Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál (7. 10. - 16. 10.) zobrazit program ▼
Pátek 7. 10. - 18:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Zahájení Slavnostní zahájení 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů - bude aktualizováno

Sobota 8. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Sobota 8. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Sobota 8. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Neděle 9. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Neděle 9. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Neděle 9. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Pondělí 10. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Pondělí 10. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Pondělí 10. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Úterý 11. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Úterý 11. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Úterý 11. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Středa 12. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Středa 12. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Středa 12. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Čtvrtek 13. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Čtvrtek 13. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Čtvrtek 13. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Pátek 14. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Pátek 14. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Pátek 14. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Sobota 15. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Sobota 15. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Sobota 15. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Neděle 16. 10. - 15:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Neděle 16. 10. - 17:00
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál

Neděle 16. 10. - 19:30
- Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art, divadelní sál


Boží Dar  
(7. 10. 2016 - 8. 10. 2016)
Zasedací místnost Městského úřadu Boží Dar (7. 10. - 8. 10.) zobrazit program ▼
Pátek 7. 10. - 18:00
- Boží Dar - Zasedací místnost Městského úřadu Boží Dar

Pátek 7. 10. - 20:00
- Boží Dar - Zasedací místnost Městského úřadu Boží Dar

Sobota 8. 10. - 18:00
- Boží Dar - Zasedací místnost Městského úřadu Boží Dar

Sobota 8. 10. - 20:00
- Boží Dar - Zasedací místnost Městského úřadu Boží Dar


Banská Bystrica  
(7. 10. 2016 - 10. 10. 2016)
Klub 77 (7. 10. - 10. 10.) zobrazit program ▼
Pátek 7. 10. - 18:00
- Banská Bystrica - Klub 77

Sobota 8. 10. - 18:00
- Banská Bystrica - Klub 77

Neděle 9. 10. - 18:00
- Banská Bystrica - Klub 77

Pondělí 10. 10. - 18:00
- Banská Bystrica - Klub 77


Liberec  
(10. 10. 2016 - 11. 10. 2016)
centrum LIDOVÉ SADY (10. 10. - 11. 10.) zobrazit program ▼
Pondělí 10. 10. - 19:30
- Liberec - centrum LIDOVÉ SADY

Úterý 11. 10. - 19:30
- Liberec - centrum LIDOVÉ SADY


Plzeň  
(11. 10. 2016 - 13. 10. 2016)
Divadlo pod lampou (11. 10. - 13. 10.) zobrazit program ▼
Úterý 11. 10. - 18:00
- Plzeň - Divadlo pod lampou

Úterý 11. 10. - 20:30
- Plzeň - Divadlo pod lampou

Středa 12. 10. - 18:00
- Plzeň - Divadlo pod lampou

Středa 12. 10. - 20:30
- Plzeň - Divadlo pod lampou

Čtvrtek 13. 10. - 18:00
- Plzeň - Divadlo pod lampou

Čtvrtek 13. 10. - 20:30
- Plzeň - Divadlo pod lampou


Snina  
(12. 10. 2016 - 14. 10. 2016)
Kino Centrum Snina (12. 10. - 14. 10.) zobrazit program ▼
Středa 12. 10. - 17:00
- Snina - Kino Centrum Snina

Zahájení Slavnostní zahájení ve Snině

Středa 12. 10. - 19:30
- Snina - Kino Centrum Snina

Čtvrtek 13. 10. - 17:00
- Snina - Kino Centrum Snina

Čtvrtek 13. 10. - 19:30
- Snina - Kino Centrum Snina

Pátek 14. 10. - 17:00
- Snina - Kino Centrum Snina

Pátek 14. 10. - 19:30
- Snina - Kino Centrum Snina


Kutná Hora  
(13. 10. 2016 - 14. 10. 2016)
Kino Modrý kříž (13. 10. - 14. 10.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 13. 10. - 16:00
- Kutná Hora - Kino Modrý kříž

Čtvrtek 13. 10. - 19:00
- Kutná Hora - Kino Modrý kříž

Pátek 14. 10. - 16:00
- Kutná Hora - Kino Modrý kříž

Pátek 14. 10. - 19:00
- Kutná Hora - Kino Modrý kříž


Tábor  
(13. 10. 2016 - 15. 10. 2016)
Kino Svět (13. 10. - 15. 10.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 13. 10. - 17:30
- Tábor - Kino Svět

Čtvrtek 13. 10. - 20:00
- Tábor - Kino Svět

Pátek 14. 10. - 17:30
- Tábor - Kino Svět

Pátek 14. 10. - 20:00
- Tábor - Kino Svět

Sobota 15. 10. - 17:30
- Tábor - Kino Svět

Sobota 15. 10. - 20:00
- Tábor - Kino Svět


Bílovice nad Svitavou  
(14. 10. 2016 - 16. 10. 2016)
Kulturní sál Obecní hospody (14. 10. - 16. 10.) zobrazit program ▼
Pátek 14. 10. - 17:00
- Bílovice nad Svitavou - Kulturní sál Obecní hospody

Sobota 15. 10. - 17:00
- Bílovice nad Svitavou - Kulturní sál Obecní hospody

Neděle 16. 10. - 17:00
- Bílovice nad Svitavou - Kulturní sál Obecní hospody


Hejnice  
(15. 10. 2016)
Městské kino (15. 10.) zobrazit program ▼
Sobota 15. 10. - 18:00
- Hejnice - Městské kino


Olomouc  
(17. 10. 2016 - 20. 10. 2016)
Kino Metropol (17. 10. - 20. 10.) zobrazit program ▼
Pondělí 17. 10. - 17:30
- Olomouc - Kino Metropol

Pondělí 17. 10. - 20:00
- Olomouc - Kino Metropol

Úterý 18. 10. - 17:30
- Olomouc - Kino Metropol

Úterý 18. 10. - 20:00
- Olomouc - Kino Metropol

Čtvrtek 20. 10. - 17:30
- Olomouc - Kino Metropol

Čtvrtek 20. 10. - 20:00
- Olomouc - Kino Metropol


České Budějovice  
(17. 10. 2016 - 19. 10. 2016)
Lezecké centrum LANOVKA (17. 10. - 19. 10.) zobrazit program ▼
Pondělí 17. 10. - 20:00
- České Budějovice - Lezecké centrum LANOVKA

Středa 19. 10. - 20:00
- České Budějovice - Lezecké centrum LANOVKA


Žilina  
(19. 10. 2016 - 22. 10. 2016)
Mestský úrad v Žiline (19. 10. - 22. 10.) zobrazit program ▼
Středa 19. 10. - 17:30
- Žilina - Mestský úrad v Žiline

Čtvrtek 20. 10. - 17:30
- Žilina - Mestský úrad v Žiline

Pátek 21. 10. - 17:30
- Žilina - Mestský úrad v Žiline

Sobota 22. 10. - 17:30
- Žilina - Mestský úrad v Žiline


Planetárium Ostrava  
(19. 10. 2016 - 23. 10. 2016)
Planetárium Ostrava (19. 10. - 23. 10.) zobrazit program ▼
Středa 19. 10. - 18:30
- Planetárium Ostrava - Planetárium Ostrava

Čtvrtek 20. 10. - 18:30
- Planetárium Ostrava - Planetárium Ostrava

Beseda Jiří Kráčalík - Nejkrásnější ostrov - Srí Lanka

Pátek 21. 10. - 18:30
- Planetárium Ostrava - Planetárium Ostrava

Sobota 22. 10. - 16:30
- Planetárium Ostrava - Planetárium Ostrava

Sobota 22. 10. - 18:30
- Planetárium Ostrava - Planetárium Ostrava

Neděle 23. 10. - 16:30
- Planetárium Ostrava - Planetárium Ostrava

Neděle 23. 10. - 18:30
- Planetárium Ostrava - Planetárium Ostrava


Bystřice nad Pernštejnem  
(21. 10. 2016 - 22. 10. 2016)
Kulturní dům (21. 10. - 22. 10.) zobrazit program ▼
Pátek 21. 10. - 17:00
- Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům

Pátek 21. 10. - 20:30
- Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům

Sobota 22. 10. - 14:00
- Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům

Sobota 22. 10. - 17:30
- Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům

Sobota 22. 10. - 20:30
- Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům


Opava  
(24. 10. 2016 - 26. 10. 2016)
Slezská univerzita v Opavě (24. 10. - 26. 10.) zobrazit program ▼
Pondělí 24. 10. - 17:30
- Opava - Slezská univerzita v Opavě

Pondělí 24. 10. - 19:30
- Opava - Slezská univerzita v Opavě

Úterý 25. 10. - 17:30
- Opava - Slezská univerzita v Opavě

Úterý 25. 10. - 19:30
- Opava - Slezská univerzita v Opavě

Středa 26. 10. - 17:30
- Opava - Slezská univerzita v Opavě

Středa 26. 10. - 19:30
- Opava - Slezská univerzita v Opavě


Jindřichův Hradec  
(25. 10. 2016 - 27. 10. 2016)
Kino Střelnice (25. 10. - 27. 10.) zobrazit program ▼
Úterý 25. 10. - 17:30
- Jindřichův Hradec - Kino Střelnice

Úterý 25. 10. - 20:00
- Jindřichův Hradec - Kino Střelnice

Středa 26. 10. - 17:30
- Jindřichův Hradec - Kino Střelnice

Středa 26. 10. - 20:00
- Jindřichův Hradec - Kino Střelnice

Čtvrtek 27. 10. - 17:30
- Jindřichův Hradec - Kino Střelnice

Čtvrtek 27. 10. - 20:00
- Jindřichův Hradec - Kino Střelnice


Hradec Králové  
(25. 10. 2016 - 27. 10. 2016)
Bio Central (25. 10. - 27. 10.) zobrazit program ▼
Úterý 25. 10. - 17:30
- Hradec Králové - Bio Central

Úterý 25. 10. - 20:00
- Hradec Králové - Bio Central

Zahájení Slavnostní zahájení 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů - bude aktualizováno

Středa 26. 10. - 17:30
- Hradec Králové - Bio Central

Středa 26. 10. - 20:00
- Hradec Králové - Bio Central

Čtvrtek 27. 10. - 17:30
- Hradec Králové - Bio Central

Čtvrtek 27. 10. - 20:00
- Hradec Králové - Bio Central


Pelhřimov  
(27. 10. 2016 - 28. 10. 2016)
Kino Vesmír (27. 10. - 28. 10.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 27. 10. - 17:00
- Pelhřimov - Kino Vesmír

Čtvrtek 27. 10. - 20:00
- Pelhřimov - Kino Vesmír

Pátek 28. 10. - 17:00
- Pelhřimov - Kino Vesmír

Pátek 28. 10. - 20:00
- Pelhřimov - Kino Vesmír


Kladno  
(27. 10. 2016 - 29. 10. 2016)
Městské divadlo Kladno - kavárna (27. 10. - 29. 10.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 27. 10. - 19:00
- Kladno - Městské divadlo Kladno - kavárna

Pátek 28. 10. - 19:00
- Kladno - Městské divadlo Kladno - kavárna

Sobota 29. 10. - 19:00
- Kladno - Městské divadlo Kladno - kavárna


Komorní Lhotka  
(28. 10. 2016)
Městský úřad Komorní Lhotka (28. 10.) zobrazit program ▼
Pátek 28. 10. - 17:00
- Komorní Lhotka - Městský úřad Komorní Lhotka

beseda Richard Konkolski, Karel Pryczek - Za poznáním nad a pod hladinou ceánů a moří


Ostrava-Polanka  
(2. 11. 2016 - 4. 11. 2016)
Kino Retrostar (2. 11. - 4. 11.) zobrazit program ▼
Středa 2. 11. - 18:00
- Ostrava-Polanka - Kino Retrostar

Beseda Jiří Kráčalík - Nejkrásnější ostrov - Srí Lanka

Čtvrtek 3. 11. - 17:30
- Ostrava-Polanka - Kino Retrostar

Čtvrtek 3. 11. - 20:00
- Ostrava-Polanka - Kino Retrostar

Pátek 4. 11. - 17:30
- Ostrava-Polanka - Kino Retrostar

Pátek 4. 11. - 20:00
- Ostrava-Polanka - Kino Retrostar


Frenštát pod Radhoštěm  
(3. 11. 2016 - 6. 11. 2016)
Kino (3. 11. - 6. 11.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 3. 11. - 17:00
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Čtvrtek 3. 11. - 19:30
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Pátek 4. 11. - 17:00
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Pátek 4. 11. - 19:30
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Sobota 5. 11. - 17:00
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Sobota 5. 11. - 19:30
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Neděle 6. 11. - 17:00
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Neděle 6. 11. - 19:30
- Frenštát pod Radhoštěm - Kino

Klub Kryt (3. 11. - 4. 11.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 3. 11. - 17:00
- Frenštát pod Radhoštěm - Klub Kryt

Pátek 4. 11. - 17:00
- Frenštát pod Radhoštěm - Klub Kryt


Liptovský Hrádok  
(3. 11. 2016 - 5. 11. 2016)
Dom Kultúry (3. 11. - 5. 11.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 3. 11. - 17:00
- Liptovský Hrádok - Dom Kultúry

Čtvrtek 3. 11. - 19:00
- Liptovský Hrádok - Dom Kultúry

Pátek 4. 11. - 17:00
- Liptovský Hrádok - Dom Kultúry

Pátek 4. 11. - 19:00
- Liptovský Hrádok - Dom Kultúry

Sobota 5. 11. - 17:00
- Liptovský Hrádok - Dom Kultúry

Sobota 5. 11. - 19:00
- Liptovský Hrádok - Dom Kultúry


Ostrava-Michálkovice  
(3. 11. 2016 - 5. 11. 2016)
Kulturní dům (3. 11. - 5. 11.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 3. 11. - 18:00
- Ostrava-Michálkovice - Kulturní dům

Pátek 4. 11. - 16:00
- Ostrava-Michálkovice - Kulturní dům

Pátek 4. 11. - 18:30
- Ostrava-Michálkovice - Kulturní dům

Sobota 5. 11. - 17:00
- Ostrava-Michálkovice - Kulturní dům


Brno  
(5. 11. 2016 - 6. 11. 2016)
Kongresové centrum BVV (5. 11. - 6. 11.) zobrazit program ▼
Sobota 5. 11. - 14:00
- Brno - Kongresové centrum BVV

Sobota 5. 11. - 16:00
- Brno - Kongresové centrum BVV

Sobota 5. 11. - 18:00
- Brno - Kongresové centrum BVV

Neděle 6. 11. - 14:00
- Brno - Kongresové centrum BVV

Neděle 6. 11. - 16:00
- Brno - Kongresové centrum BVV

Neděle 6. 11. - 18:00
- Brno - Kongresové centrum BVV


Litomyšl  
(6. 11. 2016 - 8. 11. 2016)
Music Club Kotelna (6. 11. - 8. 11.) zobrazit program ▼
Neděle 6. 11. - 16:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Neděle 6. 11. - 18:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Neděle 6. 11. - 20:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Pondělí 7. 11. - 16:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Pondělí 7. 11. - 18:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Pondělí 7. 11. - 20:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Úterý 8. 11. - 16:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Úterý 8. 11. - 18:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna

Úterý 8. 11. - 20:00
- Litomyšl - Music Club Kotelna


Myjava  
(7. 11. 2016 - 13. 11. 2016)
Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš (7. 11. - 13. 11.) zobrazit program ▼
Pondělí 7. 11. - 18:00
- Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš

Zahájení Slavnostní zahájení v Myjavě

Úterý 8. 11. - 19:00
- Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš

Středa 9. 11. - 19:00
- Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš

Čtvrtek 10. 11. - 19:00
- Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš

Pátek 11. 11. - 19:00
- Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš

Sobota 12. 11. - 19:00
- Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš

Neděle 13. 11. - 19:00
- Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš


Ústí nad Orlicí  
(9. 11. 2016 - 13. 11. 2016)
Malá scéna (9. 11. - 13. 11.) zobrazit program ▼
Středa 9. 11. - 17:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Středa 9. 11. - 19:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Zahájení Slavnostní zahájení 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů - bude aktualizováno

Čtvrtek 10. 11. - 17:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Čtvrtek 10. 11. - 19:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Pátek 11. 11. - 17:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Pátek 11. 11. - 19:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Sobota 12. 11. - 17:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Sobota 12. 11. - 19:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Neděle 13. 11. - 17:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna

Neděle 13. 11. - 19:00
- Ústí nad Orlicí - Malá scéna


Šenov  
(9. 11. 2016 - 12. 11. 2016)
Horakůvka restaurace (9. 11. - 12. 11.) zobrazit program ▼
Středa 9. 11. - 17:00
- Šenov - Horakůvka restaurace

Středa 9. 11. - 19:00
- Šenov - Horakůvka restaurace

Čtvrtek 10. 11. - 17:00
- Šenov - Horakůvka restaurace

Čtvrtek 10. 11. - 19:00
- Šenov - Horakůvka restaurace

Pátek 11. 11. - 17:00
- Šenov - Horakůvka restaurace

Pátek 11. 11. - 19:00
- Šenov - Horakůvka restaurace

Sobota 12. 11. - 17:00
- Šenov - Horakůvka restaurace

Sobota 12. 11. - 19:00
- Šenov - Horakůvka restaurace


Frýdlant nad Ostravicí  
(9. 11. 2016 - 12. 11. 2016)
Kulturní centrum (9. 11. - 12. 11.) zobrazit program ▼
Středa 9. 11. - 18:00
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum

Zahájení Slavnostní zahájení ve Frýdlantě nad Ostravicí

Středa 9. 11. - 19:30
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum

Čtvrtek 10. 11. - 18:00
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum

Čtvrtek 10. 11. - 19:30
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum

Pátek 11. 11. - 18:00
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum

Pátek 11. 11. - 19:30
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum

Sobota 12. 11. - 18:00
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum

Sobota 12. 11. - 19:30
- Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum


Frýdek-Místek  
(11. 11. 2016 - 13. 11. 2016)
Nová scéna Vlast (11. 11. - 13. 11.) zobrazit program ▼
Pátek 11. 11. - 17:30
- Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast

Pátek 11. 11. - 20:00
- Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast

Sobota 12. 11. - 15:30
- Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast

Sobota 12. 11. - 17:30
- Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast

Sobota 12. 11. - 20:00
- Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast

Neděle 13. 11. - 17:30
- Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast

Neděle 13. 11. - 20:00
- Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast


Strakonice  
(16. 11. 2016 - 19. 11. 2016)
Kino Oko (16. 11. - 19. 11.) zobrazit program ▼
Středa 16. 11. - 19:00
- Strakonice - Kino Oko

Čtvrtek 17. 11. - 19:00
- Strakonice - Kino Oko

Pátek 18. 11. - 19:00
- Strakonice - Kino Oko

Sobota 19. 11. - 19:00
- Strakonice - Kino Oko


Sabinov  
(16. 11. 2016 - 18. 11. 2016)
Kino Torysa (16. 11. - 18. 11.) zobrazit program ▼
Středa 16. 11. - 19:00
- Sabinov - Kino Torysa

Čtvrtek 17. 11. - 19:00
- Sabinov - Kino Torysa

Pátek 18. 11. - 19:00
- Sabinov - Kino Torysa


Harrachov  
(18. 11. 2016 - 19. 11. 2016)
David wellness hotel (18. 11. - 19. 11.) zobrazit program ▼
Pátek 18. 11. - 15:00
- Harrachov - David wellness hotel

Sobota 19. 11. - 15:00
- Harrachov - David wellness hotel


Cheb  
(19. 11. 2016 - 21. 11. 2016)
KC Svoboda (19. 11. - 21. 11.) zobrazit program ▼
Sobota 19. 11. - 17:00
- Cheb - KC Svoboda

Sobota 19. 11. - 19:30
- Cheb - KC Svoboda

Neděle 20. 11. - 17:00
- Cheb - KC Svoboda

Neděle 20. 11. - 19:30
- Cheb - KC Svoboda

Pondělí 21. 11. - 17:00
- Cheb - KC Svoboda

Pondělí 21. 11. - 19:30
- Cheb - KC Svoboda


Děčín  
(21. 11. 2016 - 23. 11. 2016)
Kino Sněžník (21. 11. - 23. 11.) zobrazit program ▼
Pondělí 21. 11. - 17:30
- Děčín - Kino Sněžník

Pondělí 21. 11. - 20:00
- Děčín - Kino Sněžník

Úterý 22. 11. - 17:30
- Děčín - Kino Sněžník

Úterý 22. 11. - 20:00
- Děčín - Kino Sněžník

Středa 23. 11. - 17:30
- Děčín - Kino Sněžník

Středa 23. 11. - 20:00
- Děčín - Kino Sněžník


Levice  
(21. 11. 2016 - 23. 11. 2016)
Kino Junior (21. 11. - 23. 11.) zobrazit program ▼
Pondělí 21. 11. - 18:00
- Levice - Kino Junior

Úterý 22. 11. - 18:00
- Levice - Kino Junior

Středa 23. 11. - 18:00
- Levice - Kino Junior


Praha-Radotín  
(22. 11. 2016 - 25. 11. 2016)
Kino Radotín (22. 11. - 25. 11.) zobrazit program ▼
Úterý 22. 11. - 18:00
- Praha-Radotín - Kino Radotín

Zahájení Slavnostní zahájení v Kině Radotín

Středa 23. 11. - 17:30
- Praha-Radotín - Kino Radotín

Středa 23. 11. - 20:00
- Praha-Radotín - Kino Radotín

Čtvrtek 24. 11. - 17:30
- Praha-Radotín - Kino Radotín

Čtvrtek 24. 11. - 20:00
- Praha-Radotín - Kino Radotín

Pátek 25. 11. - 17:30
- Praha-Radotín - Kino Radotín

Pátek 25. 11. - 20:00
- Praha-Radotín - Kino Radotín


Spálené Poříčí  
(24. 11. 2016 - 26. 11. 2016)
Hotel Ve Dvoře (24. 11.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 24. 11. - 17:00
- Spálené Poříčí - Hotel Ve Dvoře

Zámek (24. 11. - 26. 11.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 24. 11. - 18:00
- Spálené Poříčí - Zámek

Pátek 25. 11. - 18:00
- Spálené Poříčí - Zámek

Pátek 25. 11. - 20:00
- Spálené Poříčí - Zámek

Sobota 26. 11. - 16:00
- Spálené Poříčí - Zámek

Sobota 26. 11. - 18:00
- Spálené Poříčí - Zámek

Sobota 26. 11. - 20:00
- Spálené Poříčí - Zámek


Valašské Meziříčí  
(24. 11. 2016 - 27. 11. 2016)
Kino Svět (24. 11. - 27. 11.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 24. 11. - 17:00
- Valašské Meziříčí - Kino Svět

Čtvrtek 24. 11. - 19:30
- Valašské Meziříčí - Kino Svět

Pátek 25. 11. - 17:00
- Valašské Meziříčí - Kino Svět

Pátek 25. 11. - 19:30
- Valašské Meziříčí - Kino Svět

Sobota 26. 11. - 17:00
- Valašské Meziříčí - Kino Svět

Sobota 26. 11. - 19:30
- Valašské Meziříčí - Kino Svět

Neděle 27. 11. - 17:00
- Valašské Meziříčí - Kino Svět

Neděle 27. 11. - 19:30
- Valašské Meziříčí - Kino Svět


Praha - Kino Dlabačov  
(1. 12. 2016 - 3. 12. 2016)
Kino Dlabačov (1. 12. - 3. 12.) zobrazit program ▼
Čtvrtek 1. 12. - 17:30
- Praha - Kino Dlabačov - Kino Dlabačov

Pátek 2. 12. - 17:30
- Praha - Kino Dlabačov - Kino Dlabačov

Sobota 3. 12. - 17:30
- Praha - Kino Dlabačov - Kino Dlabačov


Praha  
(5. 12. 2016 - 10. 12. 2016)
Druhý kinosál kina Lucerna (5. 12. - 9. 12.) zobrazit program ▼
Pondělí 5. 12. - 16:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Pondělí 5. 12. - 18:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Úterý 6. 12. - 16:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Úterý 6. 12. - 18:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Středa 7. 12. - 16:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Středa 7. 12. - 18:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Čtvrtek 8. 12. - 16:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Čtvrtek 8. 12. - 18:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Pátek 9. 12. - 16:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Pátek 9. 12. - 18:30
- Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

Kino Lucerna (10. 12.) zobrazit program ▼
Sobota 10. 12. - 17:45
- Praha - Kino Lucerna

Zakončení Slavnostní zakončení 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů



zpět     domů     tisk


Všechna práva vyhrazena © 2014 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB