Filmy pro 14. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů | Mezinárodní festival outdoorových filmů
  







 
Úvod| O festivalu| Porota 2017| Partneři 2017| Podpora 2017| Záštita 2017| TV NOE| Kontakt| Archiv|





Kangchenjunga


Číslo / Number: 37
Kategorie / Category: B
Režie: Krystyna Rachwal
Scénář: Krystyna Rachwal
Země: POL
Délka: 18 min.
Produkce: Krystyna Rarchwal
Kamera: Mateusz Pastewak
Hudba: Tony Anderson

Adam Bielecki (slavný polský horolezec) je po rok dlouhé přestávce pozván Děnisem Urubkem (významným ruským horolezecem) na expedici k třetímu nejvyššímu vrcholu světa Kančendženga. Dokument se snaží ukázat pokoru k přírodě a jak vzdání se svého cíle vyžaduje větší sílu než pokus sám.



Tento film v programu:
7. 10. 2016 18:00 Banská Bystrica - Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, no
8. 10. 2016 18:00 Boží Dar - Zasedací místnost Městského úřadu Boží Dar
8. 10. 2016 19:30 Ostrava - Dům kultury města Ostravy - Kino Art
11. 10. 2016 18:00 Plzeň - Divadlo pod lampou
11. 10. 2016 19:30 Liberec -
14. 10. 2016 17:00 Bílovice nad Svitavou - Kulturní sál Obecní hospody
14. 10. 2016 19:00 Kutná Hora - Kino Modrý kříž
14. 10. 2016 19:30 Snina - Kino Centrum Snina
15. 10. 2016 17:30 Tábor - Kino Svět
17. 10. 2016 20:00 Olomouc - Kino Metropol
19. 10. 2016 18:30 - Planetárium Ostrava
20. 10. 2016 17:30 Žilina - STREET CAFÉ
21. 10. 2016 21:00 Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům
23. 10. 2016 17:00 Jablunkov - Kino Mír
24. 10. 2016 19:30 Opava - Slezská univerzita v Opavě
25. 10. 2016 17:30 - Kino Střelnice
25. 10. 2016 17:30 Hradec Králové - Bio Central
27. 10. 2016 19:00 Ostrava - Dům kultury města Ostravy - divadelní sál
28. 10. 2016 19:00 Kladno - kavárna Městského divadla Kladno
28. 10. 2016 20:00 - Kino Vesmír
29. 10. 2016 18:00 Písek - Kino Portyč
4. 11. 2016 18:30 - Kulturní dům
4. 11. 2016 19:30 Frenštát pod Radhoštěm - Kino
5. 11. 2016 18:00 Brno - Kongresové centrum BVV
5. 11. 2016 19:00 Liptovský Hrádok - Dom Kultúry
6. 11. 2016 16:00 Litomyšl - Music Club Kotelna
8. 11. 2016 19:00 Myjava - Kultúrny dom Samka Dudíka - kino Primáš
9. 11. 2016 19:00 - Horakůvka restaurace
9. 11. 2016 20:00 Ústí nad Orlicí - Malá scéna
11. 11. 2016 20:00 Frýdek-Místek - Nová scéna Vlast
12. 11. 2016 20:00 Frýdlant nad Ostravicí - Kulturní centrum
17. 11. 2016 19:00 Sabinov - Kino Torysa
18. 11. 2016 17:00 Harrachov - David wellness hotel
18. 11. 2016 19:00 - Hrad Strakonice-Rytířský sál
19. 11. 2016 17:00 Cheb - KC Svoboda
21. 11. 2016 17:30 Děčín - Kino Sněžník
21. 11. 2016 18:00 Levice - Kino Junior Levice
24. 11. 2016 19:30 Valašské Meziříčí - Kino Svět
9. 12. 2016 16:30 Praha - Druhý kinosál kina Lucerna

zpět     domů     tisk

Nepřehlédněte







Všechna práva vyhrazena © 2017 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB