Cena diváka ČT Sport | Mezinárodní festival outdoorových filmů  


SOUTĚŽ - CENA DIVÁKA PROGRAMU ČT SPORTlogo CT sportOpět jako v každém roce jste mohli hlasovat o nejoblíbenější film diváka. Pokud se Vám nějaký film v kině nebo v televizi líbil, bylo možné mu dát svůj hlas a tím ho ocenit. Pořad Minuty dobrodružství na programu ČT SPORT vyhlasil soutěž. Hodinový pořad o zajímavých hostech a filmech z festivalu můžete vidět každou sobotu ve večerních hodinách. Poslední pořad bude 14.12.2013. 

Dokument, který dostal od Vás diváků nejvíce přízně, získal na slavnostním vyhlášení ocenění "Cena diváka pořadu ČT SPORT". Vítězem se stal film č. 28:

Run Free - Poselství Bílého koně. Filmař získal víkendový pobyt pro 2 osoby na Luční boudě.


Jeden z vás, který se zapojil do hlasování se může těšit na nové horské kolo značky ATUHOR v hodnotě 18 000 Kč. Jméno vítěze bylo vyhlášeno na závěrečném vyhlášení 11. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 7. prosince v Praze v kině Lucerna a stal se jim pan: 

Radim z Holešova - Gratulujeme !!
kolo Author


Další informace o hostech a jednotlivých dílech naleznete na stránkách věnované pořadu Minuty dobrodružství - ČT Sport 

SOUTĚŽ byla ukončena!!

Seznam všech filmů v soutěži včetně popisu, fotek a ukázek naleznte v sekci FILMYNapište svou emailovou adresu, ta bude zařazena do slosování o ceny.

e-mail:
zpět     domů     tisk

Vyřizujeme též pojištění alpenverein

Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB