Mezinárodní festival outdoorových filmů
  







 
Úvod| O festivalu| Porota 2017| Partneři 2017| Podpora 2017| Záštita 2017| TV NOE| Kontakt| Archiv|





GRAND PRIX

Trou de Fer - Železná diera
Pavol Barabáš (SK)


1. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 2nd place Award in Category A.- Adventurous and Extreme Sport Film


Adam Raga v Tichu
Red Bull (SPA)



2. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 2nd place Award in Category A.- Adventurous and Extreme Sport Film

SugarBeat
Martin Vrbický, Štěpán Romanov (CZ)




3. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 3rd place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

Insomnia
Christoph J. Heinzel (AUT)




1. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 1st place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films


Huber Brothers
Mike Hamel, Max Reichel (DEU)



2. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 2nd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Peter Mortimer and Nick Rosen
The Swiss Machine (USA)



3. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 3rd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Psyche: The Prophet
Alastair Lee (GBR)




1. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 1st place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films


Jako staří Argonauti
Ladislav Moulis(CZ)



2. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 2nd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Tatras Wild Ride
Michal Babinec (SK)



3. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 3rd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Řeka divokých koní
Marek Hýža (CZ)




1. cena v kategorii D. - cestopisný film / 1st place Award in Category D. - Travel Film


Trabantem napříč Afrikou
Dan Pribáň, Dana Zlatohlávková (CZ)




3. cena v kategorii D. - cestopisný film / 3rd place Award in Category D. - Travel Film

Africa obscura
Jan Svatoš(CZ)




Zvláštní cena za amatérský film / Special Award for Amateur Film


Barmania
Miroslav Haluza(CZ)



Zvláštní cena televize Noe / Television Noe Special Award

Cesta za nadějí
Miloslav Doležal (CZ)



Zvláštní cena diváka programu ČT Sport / ČT Sport Viewers Special Award


Trabantem napříč Afrikou
 Dan Pribáň, Dana Zlatohlávková(CZ)


Zvláštní cena poroty za vtipné pojetí filmu

Tenkrát v ráji, aneb Damals Im Paradies
David Svárovský (CZ)


Zvláštní cena hl. města Prahy

Snowporning The 10th movie
Radek Karko (CZ)


Zvláštní cena za historický dokument světového horolezectví

Le monde de Gaston Rébuffat
Gilles Chappaz (FRA)










zpět     domů     tisk

Nepřehlédněte








Všechna práva vyhrazena © 2017 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB