Mezinárodní festival outdoorových filmů
mapa
stránek







 
Úvod| O festivalu| Porota 2017| Partneři 2017| Podpora 2017| Záštita 2017| TV NOE| Kontakt| Archiv|





Vítězné filmy Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2015




GRAND PRIX

Století Miroslava Zikmunda
Petr Horký (Česká republika)




1. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 1st place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

Dvě minuty mého života

Karel Jonák (Česká republika)


2. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 2nd place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

Few Days
Tomáš Galásek (Česká republika)

3. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 3rd place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

Fyrst
Jan Šimánek (Česká republika)


1. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 1st place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Sevřené hrdlo na Gerlachu
Aleš Nenička (Česká republika)


2. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 2nd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Saslonch Suite
Andreas Pichler (Itálie)


3. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 3rd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Žít pro vášeň
Pavol Barabáš (Slovensko)


1. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 1st place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Back to Teahupoo
Wiland Pinsdorf (Rakousko)

2. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 2nd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Bike2Boat Norway
Olaf Obsommer (Německo)

3. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 3rd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

V rytmu řeky
Ladislav Moulis (Česká republika)


1. cena v kategorii D. - cestopisný film / 1st place Award in Category D. - Travel Film

Na křídlech divokých koní
Michal Gálik (Česká republika)

2. cena v kategorii D. - cestopisný film / 2nd place Award in Category D. - Travel Film

10% Afriky
Miloslav Doležal (Česká republika)

3. cena v kategorii D. - cestopisný film / 3rd place Award in Category D. - Travel Film

Tepui Dream
Miroslav Haluza (Česká republika)


Zvláštní cena za amatérský film / Special Award for Amateur Film

Life in New York
Karel Šindelář (Česká republika)

Zvláštní cena televize Noe / Television Noe Special Award

Alegria – A Humanitarian Expedition
Christoph von Toggenburg (Švýcarsko)

Zvláštní cena za odvahu při natáčení v extrémních podmínkách / Special Award for Courage While Shooting in Extreme Conditions

Klang Der Stille
Adrian Goiginger (Německo)

Zvláštní cena hlavního města Prahy / Capital Prague Special Award

Brazil – Every Drop Counts
Tobias Schultes (Německo)


Zvláštní cena agentury CzechTourism / CzechTourism Agency Special Award

Wakeporning
Radek Karko (Česká republika)

Zvláštní cena společnosti Student Agency / Student Agency Special Award

Life in New York
Karel Šindelář (Česká republika)

Cena za mimořádný celoživotní přínos v oblasti outdooru / Award for an outstanding lifetime contribution in the field of outdoors

Jan Červinka (Česká republika)



zpět     domů     tisk

Nepřehlédněte






Všechna práva vyhrazena © 2017 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB