Vítězné filmy | Mezinárodní festival outdoorových filmů
  







 
Úvod| O festivalu| Porota 2017| Partneři 2017| Podpora 2017| Záštita 2017| TV NOE| Kontakt| Archiv|





Vítězné filmy Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2014




GRAND PRIX

Slepá dôvera
Rastislav Hatiar (SK)




1. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 1st place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

Mission Steeps
Guido Perrini (Švýcarsko)


2. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 2nd place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

The Art of Suffering - umění trpět
Jakub Cejpek (Česká republika)


3. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 3rd place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

The Crossing
Julian Harvey (Austrálie)


1. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 1st place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Into the Mind
David Mossop, Eric Crosland (Kanada)

2. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 2nd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Príbehy tatranských štítov – Stopy na hrebeni
Pavol Barabáš (Slovensko)

3. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 3rd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Ti z labského údolí
Jeník Pleticha, Petr Kubík (Česká republika)


1. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 1st place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Without the Sea
Tomáš Galásek (Česká republika)


2. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 2nd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Sám ve vlnách
Daniel Šumbera (Česká republika)


3. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 3rd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Chaga the Story
Peter Csonka (Slovensko)



1. cena v kategorii D. - cestopisný film / 1st place Award in Category D. - Travel Film

Erikit, deník z cesty do jiného světa
František Mach (Česká republika)


2. cena v kategorii D. - cestopisný film / 2nd place Award in Category D. - Travel Film

India Yoga
Miroslav Haluza (Česká republika)

3. cena v kategorii D. - cestopisný film / 3rd place Award in Category D. - Travel Film

Postřehy odjinud – Amerika očima Jana Šmída – Jedna Amerika
Jan Bělohlavý (Česká republika)


Zvláštní cena za amatérský film / Special Award for Amateur Film

Windguru na Karpathosu, Timelapsy v Patagonii
Miloš Brunner (Česká republika)

Zvláštní cena televize Noe / Television Noe Special Award

Slepá dôvera
Rastislav Hatiar (SK)

Zvláštní cena za kameru a střih / Special Award for Photography and Editing

Signatures
Martin Vrbický, Štěpán Romanov (Česká republika)

Zvláštní cena za historický přínos v oblasti outdoorových filmů / Special Award for a Historical Contribution in the Field of Outdoor Films

Guides&Cie
Gilles Chappaz (Francie)

Zvláštní cena za film natočený v mimořádně extrémních podmínkách / Special Award for a film shot in extremely hard conditions

Cerro Torre
Thomas Dirnhofer (Rakousko)


Cena za mimořádný celoživotní přínos v oblasti outdooru / Award for an outstanding lifetime contribution in the field of outdoors

Jaromír Štětina (Česká republika)



zpět     domů     tisk

Nepřehlédněte







Všechna práva vyhrazena © 2017 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB