Vítězné filmy | Mezinárodní festival outdoorových filmů
  







 
O festivalu| Porota| Místa| Filmy| Program 2017| Partneři 2017| Podpora 2017| Záštita 2017| Kontakt|





Vítězné filmy z Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2013




GRAND PRIX

Príbehy tatranských štítov II - Posadnutí horami
Pavol Barabáš (SK)





1. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 1st place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

Berry Routines
Vít Kratochvíle (CZ)


2. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 2nd place Award in Category A.- Adventurous and Extreme Sport Film

Hráč bez limitů
Ladislav Moulis ml. (CZ)


3. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 3rd place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film

White Line
Tomáš Galásek (CZ)

 


1. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 1st place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Věřím, že mohu snít
Petr Slanina (CZ)


2. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 2nd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

La Dura Dura
Josh Lowel (USA)


3. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 3rd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films

Sandstone
Petr Kašpar (CZ)



1. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 1st place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Kongo: Velký projekt Inga
Red Bull (USA)

 


2. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 2nd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

Stand
Anthony Bonello & Nicolas Teichrob (CAN)


3. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 3rd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films

River God 2
Mike Hamel & Olaf Obsommer (GER)

 


1. cena v kategorii D. - cestopisný film / 1st place Award in Category D. - Travel Film

Äthiopien - Zauber des Anfangs
Dr. Tobias Schultes (GER)


2. cena v kategorii D. - cestopisný film / 2nd place Award in Category D. - Travel Film

Amazonas - a sustainable life in the rainforest
Thomas Miklautsch (AUT)


3. cena v kategorii D. - cestopisný film / 3rd place Award in Category D. - Travel Film

Ze Saigonu na Thajské ostrovy Similan
Miloš Brunner (CZ)

 


Zvláštní cena za amatérský film / Special Award for Amateur Film

Ze Saigonu na Thajské ostrovy Similan
Miloš Brunner (CZ)


Zvláštní cena televize Noe / Television Noe Special Award

Věřím, že mohu snít
Petr Slanina (CZ)


Zvláštní cena diváka programu ČT Sport / ČT Sport Viewers Special Award

Run Free - Poselství Bílého koně
Radek Popelka (CZ)


Cena za mimořádný celoživotní přínos v oblasti ženského horolezectví a humanitárního přístupu / Special Award for Extraordinary Lifetime Achievement in Women´s Mountaineering and Humanitarian Approach

Dina Štěrbová (CZ) 




zpět     domů     tisk

Nepřehlédněte







Všechna práva vyhrazena © 2017 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB