10. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2012 - seznam vítězných filmů | Mezinárodní festival outdoorových filmů
mapa
stránek







 
Úvod| O festivalu| Porota 2017| Partneři 2017| Podpora 2017| Záštita 2017| TV NOE| Kontakt| Archiv|





GRAND PRIX

Pygmejovia - Deti džungle
Pavol Barabáš (SK)



1. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 2nd place Award in Category A.- Adventurous and Extreme Sport Film


The Felix Baumgartner Story
Gerald Salmina (AUT)


2. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 2nd place Award in Category A.- Adventurous and Extreme Sport Film


GO!
Ladislav Moulis (CZ)



3. cena v kategorii A. - dobrodružný a extrémní sportovní film / 3rd place Award in Category A. - Adventurous and Extreme Sport Film


Tomorrow Will Be Better
Martin Přívratský (CZ)



1. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 1st place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films


Máš jen jednu šanci
Hynek Bernard (CZ)



2. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 2nd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films


Moonflower
Alastair Lee (UK)


3. cena v kategorii B. - horolezecký a horský film / 3rd place Award in Category B. - Mountain Climbing and Mountain Films


Príbehy tatranských štítov
Pavol Barabáš (SK)



1. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 1st place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films


Apneaman na Valhalle - Kanárské ostrovy
Vlastimil Urban (CZ)



2. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 2nd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films


Flow Hunters
 Red Bull (NZD)


3. cena v kategorii C. - dobrodružné vodní sportovní filmy / 3rd place Award in Category C. - Adventurous Water Sport Films


Expedice Grand Canyon
Martin Kratochvíl (CZ)



1. cena v kategorii D. - cestopisný film / 1st place Award in Category D. - Travel Film


Siberut
Miroslav Haluza (CZ)


2. cena v kategorii D. - cestopisný film / 2nd place Award in Category D. - Travel Film


Trabantem hedvábnou stezkou
Dan Přibáň (CZ)


3. cena v kategorii D. - cestopisný film / 3rd place Award in Category D. - Travel Film


Tajuplný ostrov aneb svedená a opuštěná
Jiří Tesař (CZ)



Zvláštní cena za amatérský film / Special Award for Amateur Film


Vysočina - Kochov
Brunner Milos (CZ)



Zvláštní cena televize Noe / Television Noe Special Award


Cesta za nadějí
Miloslav Doležal (CZ)



Zvláštní cena diváka programu ČT Sport / ČT Sport Viewers Special Award


Rváči
Jaroslav Jindra (CZ)

 




zpět     domů     tisk

Nepřehlédněte






Všechna práva vyhrazena © 2017 OUTDOOR FILMS s.r.o. / realizace nextWEB